Agencja Wywiadowcza | Grupa Hedron

Referencje

Do Grupy Hedron zgłosiliśmy się przypadkowo. Wydawało nam się, że nasza sprawa jest już przegrana. Zwolniliśmy pracownika, który od wielu lat nas okradał. Działaliśmy spontanicznie wierząc, że posiadamy wystarczające dowody, aby zwolnić go dyscyplinarnie i że zgłoszenie sprawy na Policję wystarczy. Wydawało nam się, że przed nami tylko formalności. Popełniliśmy jednak szereg błędów, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy. Pracownik wytoczył nam proces w Sądzie Pracy żądając 220.000 zł tytułem zadośćuczynienia. Sąd przychylił się do żądań pracownika. Złożyliśmy apelację, jednak wszystko wskazywało, że finalnie sprawę przegramy. I tu pojawił się pomysł na zatrudnienie Agencji Detektywistycznej. Spośród wielu, postawiliśmy na Grupę Hedron. Jak się okazało, było najlepsze posunięcie. Efektem kilku-tygodniowej pracy detektywów z Hedronu było zebranie dowodów świadczących o udziale byłego pracownika w zorganizowanej grupie przestępczej. Były pracownik, paser oraz inne osoby zaangażowane w proceder kradzieży, które nadal pracowały w naszej firmie, zostały ujęte na gorącym uczynku i doprowadzone do aresztu. Zostały im postawione zarzuty karne, sprawa została powiązana z tą z Sądu Pracy, czego wynikiem było oddalenie finansowych roszczeń byłego pracownika. Finalnie, dzięki współpracy z Biurem Detektywistycznym Grupa Hedron zaoszczędziliśmy ponad 200 tys. zł oraz uporaliśmy się z procederem kradzieży w naszej firmie. Detektywi z Grupy Hedron wykonali naprawdę kawał dobrej roboty za co długo będziemy im wdzięczni.
Martyna G.
Grupę Hedron polecił mi znajomy. Prawie natychmiast otrzymałem odpowiedź na moją wiadomość. Szybka reakcja sprawiła, że postanowiłem skorzystać właśnie z ich usług. I będę polecać każdemu współpracę z tą firmą. Choć moja sprawa była bardzo trudna to Panowie z Grupy Hedron poradzili sobie z nią doskonale. Wysoki poziom obsługi oraz znajomość prawa i procedur administracyjnych. Dziękuję.
Sławek C.
Detektyw z Grupy Hedron rozwiązał mój problem sprawnie i dyskretnie. Najpierw cierpliwie wysłuchał a potem wykazał się ogromną determinacją w załatwieniu mojej sprawy. Od razu czułam, że dobrze trafiłam. Jestem pod wrażeniem zaangażowania jakie włożył w swoją pracę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Polecam.
Karolina J.
Jestem bardzo zadowolona z usług jakie świadczy Grupa Hedron. Moja sprawa została załatwiona szybko i bardzo profesjonalnie. Rzetelne informacje oraz kontakt na każdym etapie sprawy. Jeśli będzie taka potrzeba to po raz kolejny wybiorę tą firmę.
Wiktoria K.
Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy z którą się zwróciłam a zarazem bardzo ludzkie. Każda wątpliwość, niejasność są omawiane na bieżąco. Polecam na 100%
Joanna B.