Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy, usługa mająca na celu zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania firmy na rynku.

Wiarygodna informacja o kontrahencie to z pewnością jeden z fundamentów dobrze prowadzonej działalności gospodarczej. Oferując swoje produkty i usługi przedsiębiorcy coraz częściej wykraczają poza granice Polski, nie tylko do krajów Unii Europejskiej, ale także coraz częściej wybierając jako rynek zbytu, tereny gospodarczo niepewne. W takim wypadku zdobycie, analiza i weryfikacja informacji gospodarczej o przyszłym partnerze biznesowym jest kluczowa dla minimalizacji ryzyka.

Jako profesjonalna Agencja Detektywistyczna, jesteśmy w stanie zebrać i przeanalizować dla Państwa informacje o firmie bądź osobie, niezależnie od miejsca w którym będziemy prowadzić czynności. Działając lokalnie – na terenie Polski – zweryfikujemy i sprawdzimy wskazany podmiot pod kątem wiarygodności, sposobu organizacji jak i wypłacalności. Prowadzimy również śledztwa gospodarcze w zakresie nieuczciwej konkurencji oraz naruszeń własności intelektualnej.

Oferując usługę wywiadu gospodarczego pomagamy w świadomym podejmowaniu decyzji a w przypadku gdy doszło już do naruszeń tajemnicy przedsiębiorstwa, Nasi detektywi sporządzą dla państwa raport oraz zbiorą materiał dowodowy, który będzie mógł zostać wykorzystany w Sądzie w postępowaniu przeciwko nieuczciwemu kontrahentowi.

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress