Wykrywanie podsłuchów

Usługi wykonywane przez Naszą Agencję Detektywistyczną to nie tylko obserwacja czy ustalenia, ale także działania specjalistyczne o charakterze technicznym do jakich zalicza się wykrywanie urządzeń podsłuchowych. Technicy zatrudnieni w Grupie Hedron to specjaliści w zakresie informatyki oraz elektroniki, posługujący się nowoczesnym sprzętem wykrywającym podsłuchy. Sprawdzimy i wykryjemy nie tylko podsłuch zamontowany u Państwa w domu lub w pracy, ale także wszelkiego rodzaju urządzenia szpiegujące służące jako podsłuch w telefonie, czy komputerze. Skontrolujemy także Państwa samochód nie tylko na obecność podsłuchu, ale także lokalizatorów GPS, które coraz częściej montowane są w pojazdach. Dokonując sprawdzeń nie tylko badamy wskazany obszar skanerami sygnałów, ale także inspekcjonujemy fizycznie określone powierzchnie, tak by w możliwie pełny sposób wykluczyć instalację urządzeń podsłuchowych. Każde prowadzone zlecenie opatrzone jest ekspertyzą, raportem i zaleceniami sporządzanymi przez nasze biuro detektywistyczne.

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress