Wykrywanie podsłuchów

Stawiając sobie za cel bezpieczeństwo prowadzonej przez Naszych klientów działalności gospodarczej, jako uzupełnienie do usługi Audytu Bezpieczeństwa oferujemy pełne – techniczne oraz fizyczne – wykrywanie podsłuchów w Państwa biurze, domu, samochodzie jak i innym wskazanym miejscu, które narażone jest na podsłuchiwanie.

Wykwalifikowana grupa techników zatrudnionych w Grupie Hedron będąca specjalistami w zakresie informatyki oraz elektroniki, posługująca się nowoczesnym sprzętem wykrywającym podsłuchy jest w stanie dokonać pełnego sprawdzenia wskazanego obszaru w czasie nie dłuższym niż 48 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. W ramach prowadzonych czynności sprawdzamy i wykrywamy nie tylko podsłuchy, które mogą być zainstalowane w Państwa firmie, ale także urządzenia szpiegujące służące jako podsłuch telefonu lub komputera, ukryte kamery i dyktafony. Kontroli podlegają także, flota samochodowa na obecność podsłuchu, lokalizatorów GPS lub urządzeń zagłuszających pracę GPS. Wszystkie dokonywane przez Naszą Agencję Detektywistyczną czynności oparte są o sprawdzanie wskazanego obszaru skanerami sygnałów, ale także fizyczną inspekcję określonych powierzchni, tak by w możliwie pełny sposób wykluczyć instalację urządzeń podsłuchowych. Po zakończonym zleceniu, otrzymują państwo kompletny raport wraz z ekspertyzą oraz zaleceniami odnośnie podniesienia poziomu bezpieczeństwa w firmie.

Każde zlecenie realizowane jest w sposób dyskretny, w dogodnym terminie i w porozumieniu z jak najwęższą grupą osób, tak by osoby odpowiedzialne za instalację podsłuchów nie zorientowały się o prowadzonych czynnościach.

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress