Ustalenia

Ustalenia detektywistyczne to szeroki katalog czynności, które mają na celu zdobycie przez Detektywa określonych przez klienta informacji. Jesteśmy w stanie pomóc i rozwiązać problem z Państwa dłużnikiem, przykładowo poprzez ustalenie majątku dłużnika bądź też ustalenie jego aktualnego miejsca zamieszkania. Ustalamy rzeczywisty dochód wskazanej osoby, co ma znaczenie w przypadku gdy składają Państwo pozew o rozwód bądź też pozew o alimenty. Wskazujemy i potwierdzamy adres zamieszkania, pracy czy wykonywania działalności gospodarczej. Prowadzimy czynności w sprawach spadkowych, ustalamy krąg jak i miejsce zamieszkania spadkobierców.

Grupa Hedron ma szereg wypracowanych procedur w sprawach o nękanie czyli tzw. Stalking. Ustalamy kto dzwonił, czyj to numer telefonu lub w przypadku gdy negatywne działania przeciw Państwu podejmowane są w internecie – kto jest autorem określonych wpisów na forach. Wiemy, że są to sprawy o delikatnym charakterze, dlatego każda prowadzona przez Nas czynność detektywistyczna jest działaniem dyskretnym. Ze zlecenie sporządzamy dla Państwa raport detektywistyczny, w którym zawarte są ustalone informacje. Jako, że możliwości ustaleń są właściwie nieograniczone, zapraszamy do kontaktu z Nami celem przedyskutowania problemu i znalezienia właściwego, dopasowanego do Państwa rozwiązania.

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress