Agencja Wywiadowcza | Grupa Hedron

Zdrady małżeńskie/rozwód

Usługi detektywistyczne > Dla osób prywatnych

Tworząc Agencję Detektywistyczną założyliśmy sobie za cel by wsparcie, które Państwu oferujemy w tych ciężkich chwilach, było kompletne. Wiemy jak ważna jest sprawa, którą nam Państwo powierzacie, dlatego od pierwszego kontaktu, gdzie wspólnie zbieramy wszelkie potrzebne informacje oraz planujemy czynności detektywistyczne poprzez moment, gdy pozew o rozwód zostanie złożony w Sądzie, aż do zakończenia sprawy rozwodowej służymy Państwu pomocą, radą i doświadczeniem.


Każde zakończone przez Nas zlecenie podsumowywane jest raportem detektywistycznym – na który składają się raport tekstowy ze szczegółowym planem prowadzonych czynności, zdjęcia oraz nagrania video z przeprowadzonej obserwacji detektywistycznej. Raport przygotowywany jest w taki sposób, by od razu mógł być złożony jako dowód w pozwie rozwodowym, pozwie alimentacyjnym czy też innym postępowaniu sądowym.


Gwarantujemy, że Detektyw prowadzący Państwa sprawę będzie mógł zostać powołany jako świadek w Sądzie a raport wykorzystany jako dowód. Dodatkowo gwarantujemy dyskretność, uczciwość oraz przede wszystkim kierowanie się dobrem klienta, co wyczujecie Państwo na samym początku naszej współpracy.


Zapraszamy, więc do bezpłatnej konsultacji w celu omówienia Państwa problemu oraz znalezienia jak najlepszego rozwiązania zarówno pod kątem operacyjnym jak i optymalizacji kosztów związanych z wykonaną przez nas pracą.