Biuro Detektywistyczne - Prywatny Detektyw - Agencja Detektywistyczna | Grupa Hedron

Obserwacja osób i mienia

Usługi detektywistyczne > Dla osób prywatnych

Obserwacja osób i mienia prowadzona jest przez zespół licencjonowanych detektywów lub licencjonowanego detektywa oraz asystenta. Grupę Hedron tworzą wyłącznie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący pracować na najwyższym poziomie w każdych warunkach.

Kreatywni, zawsze odpowiednio przygotowani do akcji, potrafimy dostosować się do zmieniającej się dynamiki obserwacji, co przekłada się na liczne sukcesy w dokumentowaniu zdarzeń dla naszych klientów.


Rekomendacje od naszych klientów


Do monitoringu osób i mienia wykorzystujemy urządzenia elektroniczne, które stanowią nieocenione wsparcie dla grupy prowadzących czynności Detektywów. Odpowiednio dobrany, rozmieszczony i umiejętnie obsługiwany sprzęt detektywistyczny najwyższej jakości pozwala prowadzić czynności detektywistyczne z najwyższą precyzją i wielokrotnie być o krok przed obserwowanymi Figurantami.


Więcej informacji o stosowanym przez nas sprzęcie detektywistycznym możecie Państwo znaleźć TUTAJ. Połączenie obu wyżej wymienionych metod przekłada się bezpośrednio na zwiększenie skuteczności pracy Detektywów, zmniejszenie związanych z nią kosztów oraz skrócenie czasu oczekiwania na wyniki. Zawsze zmierzamy do tego, aby w pierwszej fazie czynności pozyskać z urządzeń możliwie jak najwięcej informacji, aby praca detektywów była celowa i uzasadniona.


Z przeprowadzonych czynności Biuro Detektywistyczne przygotowuje pisemne sprawozdanie dołączając do niego materiały dodatkowe w postaci zdjęć oraz nagrań audio-video.Koszt sprawnie przeprowadzonej obserwacji i monitoringu osób i mienia zależy od wielu czynników zewnętrznych (miejsce prowadzenia obserwacji, stopień trudności obserwacji, liczba Figurantów itd.) oraz wewnętrznych (liczba zaangażowanych Detektywów, pojazdów mechanicznych, sprzętu detektywistycznego itd.) i jest zawsze ustalany indywidualnie, jednak standardowo powinien mieścić się w granicach 5000 – 9000 zł. Proste przypadki powinny być realizowane w kwocie nie przekraczającej 3000 - 4000 zł. Zanim rozpocznie się jakiekolwiek działania detektywistyczne należy wspólnie z klientem opracować plan takiego działania. Jeśli chciałbyś spotkać się z nami i bezpłatnie zaplanować czynności dla Twojego przypadku skontaktuj się z nami teraz.