Biuro Detektywistyczne - Prywatny Detektyw - Agencja Detektywistyczna | Grupa Hedron

Kontrola pracowników

Usługi detektywistyczne > Dla firm

Kontrola Podstawą Zaufania


Prowadzenie działalności gospodarczej w warunkach gospodarki wolnorynkowej oraz powszechnej cyfryzacji niesie za sobą wiele korzyści, w tym możliwości błyskawicznej ekspansji. Jednak jest to broń obosieczna mająca bezpośredni wpływ na sytuację finansową i reputacyjną naszej firmy. W takich warunkach dobrze jest mieć pewność, że osoby, które zatrudniamy lub te, z którymi współpracujemy są w 100% po naszej stronie i działają zgodnie z ustalonymi przez nas zasadami.

Usługa Kontroli Pracowników polega na w pełni legalnym działaniu Agencji Detektywistycznej mającym na celu sprawdzenie czy powierzone przez Pracodawcę zadania są wykonywane z należytą starannością i przyczyniają się do wyżej wspomnianej ekspansji firmy czy jest dokładnie odwrotnie.

Świetnym przykładem stosowanego przez naszych detektywów rozwiązania jest monitoring pojazdów stosowany w transporcie. Pozwala on na lepszą logistykę floty, ułatwia pracę spedytorom, ułatwia rozwiązywanie problemów np. podczas wypadku czy innego zdarzenia losowego a także pomaga w optymalizacji pracy kierowców.

Kolejnym przykładem jest sprawdzenie czy pracownik, który zgłasza nam potrzebę pójścia na L4, faktycznie ma taką potrzebę i czy w czasie wolnym od pracy skupia się na rehabilitacji czy jest zajęty rozrywką lub spotyka się z naszą konkurencją.

Kolejne przykłady można mnożyć – „dorabianie” poprzez przywłaszczanie towaru na produkcji i jego dalsza odsprzedaż, wyłudzanie odszkodowań od pracodawcy, sprzedaż tajnych informacji handlowych konkurencji i wiele innych.

Jeżeli masz pracowników i chciałbyś mieć pewność, że pracują wydajnie i że możesz na nich polegać umów się na bezpłatną konsultację. Po zapoznaniu się ze specyfiką prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania.