Podsłuchy

W naszej ofercie sprzętu detektywistycznego znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń służących do rejestracji dźwięku. Posiadamy w dyspozycji uniwersalny sprzęt podsłuchowy jak i jesteśmy w stanie dostosować, a nawet zaprojektować i wytworzyć urządzenie do konkretnego zadania. Wśród oferowanego przez naszą Agencję Detektywistyczną sprzętu znajdą państwo dyktafony szpiegowskie, podsłuchy z wbudowanym modułem GSM – umożliwiające prowadzenie zdalnego nasłuchu jak i podsłuchy ukryte w różnorakich przedmiotach codziennego użytku – zegarkach, listwach zasilających, kluczykach samochodowych, pendrive i innych. Przykładamy szczególną wagę do jakości wykonania oferowanego sprzętu, dlatego każdy przedmiot, który znajdą Państwo w naszej ofercie został sprawdzony niezależnie – przez detektywa jak i wykwalifikowanego technika. Wraz z zakupem otrzymują Państwo również wsparcie techniczne w zakresie instalacji i użytkowania urządzeń.

Pragniemy zaznaczyć, że podsłuchiwanie jest na gruncie polskiego prawa nielegalne, za wyjątkiem określonych sytuacji. Za użycie podsłuchów niezgodnie z prawem nie ponosimy odpowiedzialności. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje o możliwościach wykorzystania w Sądzie nagrań zdobytych za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk – prosimy o kontakt z nami.

Leave a Reply

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Należymy do Światowego Stowarzyszenia Detektywów - World Association of Detectives.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress