Niewykrywalny telefon

Naszym celem jako profesjonalistów jest nie tylko pozyskiwanie i analizowanie informacji, ale także jej ochrona. W dobie wszechobecnej inwigilacji i coraz dalej idących naruszeń prywatności, wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i dyskrecja podczas prowadzenia działalności biznesowej. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chcemy zaoferować unikatowe rozwiązanie detektywistyczne służące do ochrony informacji – niewykrywalny telefon o zmiennym numerze IMEI.

Każdy telefon, gdy jest podłączony do sieci telefonicznej, znajduje się w zasięgu co najmniej jednej stacji bazowej BTS. Telefon po podłączeniu do sieci, zostawia za sobą ślad, dzięki któremu – znając nazwę i położenie poszczególnych stacji bazowych – można odtworzyć i ustalić miejsca w których w danym momencie znajdował się abonent. Jednocześnie telefon ma swój unikatowy numer IMEI, który umożliwia identyfikację konkretnego aparatu telefonicznego.

Numer IMEI wykorzystywany jest przez urządzenia będące wirtualnymi stacjami przekaźnikowymi (tzw. IMSI Catcher), które „podszywają” się pod prawdziwe stacje bazowe, wymuszając na telefonie połączenie z nimi a w konsekwencji przechwycenie rozmowy. Zatem prosta zmiana karty SIM w telefonie nie wystarczy – stacje BTS jak i urządzenia przechwytujące połączenia zbierają dane identyfikując aparat telefoniczny po niepowtarzalnym numerze IMEI.

Oferowane przez Naszą Agencję Detektywistyczną rozwiązanie, pozwala na zachowanie anonimowości i uniemożliwia odtworzenie historii położenia telefonu dzięki zastosowaniu algorytmu zmieniającego numer IMEI. Oferowane przez Nas urządzenie przy każdym zdarzeniu – połączeniu czy wiadomości – wysyła do stacji przekaźnikowej inny numer IMEI przez co za każdym razem jest de facto identyfikowany jako inny telefon.

    Oferowane przez Nas rozwiązanie to także:

  • konstrukcja telefonu uniemożliwiająca zainstalowanie aplikacji/wirusów służących do monitorowania, podsłuchiwania bądź lokalizowania urządzenia,
  • system informowania o próbie przechwycenia połączenia,
  • automatyczne nagrywanie rozmów wychodzących i przychodzących,
  • zaawansowane systemy zabezpieczeń wewnętrznych na wypadek przechwycenia telefonu przez osoby niepowołane,
  • możliwość przełączenia w tryb poszukiwania i lokalizacji fałszywej stacji przekaźnikowej,
  • opcja podłączenia na stałe do zaufanej stacji przekaźnikowej BTS,
  • automatyczne czyszczenie historii rozmów i smsów jako opcja do ustawienia.

Skontaktuj się z Naszym Biurem Detektywistycznym aby poznać więcej szczegółów.

Leave a Reply

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Należymy do Światowego Stowarzyszenia Detektywów - World Association of Detectives.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress