Monitoring telefonów i komputerów

W obecnych czasach właściwie każda osoba korzysta z komputera, telefonu czy tabletu. Urządzenia te ułatwiają naszą codzienną komunikację na płaszczyźnie prywatnej jak i stanowią narzędzia pracy. Z naszego doświadczenia zebranego w toku prowadzonych spraw detektywistycznych wiemy, że komputer czy telefon to również urządzenie, za pomocą którego niewierny małżonek prowadzi kontakty towarzyskie. W pamięci komputera znaleźć można pikantne maile lub wiadomości a w telefonie np. smsy czy wiadomości wysyłane za pośrednictwem różnego rodzaju komunikatorów.

Oferowane przez Grupę Hedron oprogramowanie do monitoringu pozwala na dyskretny podgląd wszelkich danych wysłanych za pomocą komputera, tabletu czy telefonu. Korzystając z naszych rozwiązań, będą mieli Państwo również wiedzę w zakresie lokalizacji GPS np. telefonu należącego do dziecka. Platforma zbierająca dane jest w pełni zabezpieczona, umożliwiając użytkownikowi zdalny dostęp do treści i historii urządzenia.

Pragniemy zaznaczyć, że podsłuchiwanie bez zgody osoby jest na gruncie polskiego prawa nielegalne, za wyjątkiem określonych sytuacji. Za użycie podsłuchów niezgodnie z prawem nie ponosimy odpowiedzialności. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje o możliwościach wykorzystania w Sądzie nagrań zdobytych za pomocą urządzeń rejestrujących – prosimy o kontakt z nami.

Leave a Reply

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Należymy do Światowego Stowarzyszenia Detektywów - World Association of Detectives.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress