Mini kamery

Oferowane przez Nas urządzenia służące do rejestracji obrazu – popularnie określane jako mikrokamery to zaawansowany sprzęt umieszczony w miniaturowej obudowie. Pomimo swoich rozmiarów, mini kamery potrafią nagrywać obraz (oraz robić zdjęcia) w bardzo wysokiej jakości, wystarczającej do identyfikacji osób i zdarzeń zarejestrowanych na dysku. W zależności od Państwa potrzeb, mamy w dyspozycji mini kamery detektywistyczne ukryte w różnego rodzaju przedmiotach codziennego użytku (zegarkach, elementach garderoby, pamięciach USB, gniazdkach zasilających) jak i mini kamery sprzedawane jako osobne urządzenia, które mogą Państwo zamontować sami. Służymy pomocą również w przypadku zleceń o wysokim stopniu trudności – Nasi Detektywi oraz technicy mogą przygotować dla Państwa szereg rozwiązań technicznych do konkretnego zadania.

Pragniemy zaznaczyć, że podsłuchiwanie jest na gruncie polskiego prawa nielegalne, za wyjątkiem określonych sytuacji. Za użycie podsłuchów niezgodnie z prawem nie ponosimy odpowiedzialności. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje o możliwościach wykorzystania w Sądzie nagrań zdobytych za pomocą urządzeń rejestrujących obraz – prosimy o kontakt z nami.

Leave a Reply

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Należymy do Światowego Stowarzyszenia Detektywów - World Association of Detectives.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress