Lokalizator GPS

GRUPA HEDRON z dumą prezentuje


Dlaczego GL200 to sprzęt idealny dla Ciebie?
Wodoodporny
Zgodność z normą IPX5. Dzięki niezwykłej szczelności możesz używać GPS GL200 w trudnych warunkach: w górach, na morzu, w powietrzu. Będzie bezpieczny i spełni swoje zadanie zamontowany pod samochodem, na statku, na sprzęcie budowlanym. Nie groźny mu deszcz, śnieg, pył, piasek.
Precyzyjny
To najbardziej dokładne urządzenie na rynku. Wskazuje monitorowany obiekt z dokładnością od 1 m (max. 5m). Niezawodne od 7 lat! Użyliśmy go do ponad setki akcji i nigdy nas nie zawiódł. Żaden nasz klient nie zgłosił jeszcze ani jednej usterki.
Miniaturowy
Niewielki (118 x 69,5 x 26,8 mm) i Lekki (waga 60g).
Zmieścisz go do torebki, pod fotel samochodowy, pod siedzenie dziecięcego rowerka, do plecaka, do ważnej przesyłki, do pluszowego misia.
Wytrzymały
Pracuje w temp. -20 do +55°C.
Twój GL200 będzie działał sprawnie praktycznie w każdym zakątku świata.
Bez blokady SIM-LOCK
Dzięki temu możesz używać jakiejkolwiek karty w dowolnym kraju na świecie.
Długi czas pracy
Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-polimerowemu o mocy 1300mAh możesz być spokojny, gdyż Twój GL200 będzie działał 5-30 dni. Możesz również dokupić dodatkową baterię, co dwukrotnie wydłuży czas pracy i świetnie sprawdza się np. podczas monitorowania sprzętu budowlanego lub przesyłek płynących do nas w kontenerach.
4-zakresowy moduł GSM
Zapewnia lepszy i stabilniejszy zasięg oraz daje możliwość informowania o pozycji w czasie rzeczywistym. 4-zakresowy moduł GSM to dla Ciebie gwarancja spokoju o jakość pracy Twojego GL200.
3-osiowy akcelerometr
Dzięki czemu szybciej wchodzi i wychodzi ze stanu hibernacji po wykryciu najmniejszego ruchu obiektu, do którego przytwierdzony jest GL200. Umożliwia to bardzo szybką reakcję np. w przypadku próby kradzieży. .
Połączenie za pomocą telefonu
To proste! Wybierasz numer swojego GL200 i dostajesz sms ze wskazaniem jego pozycji na mapie. Jednym słowem gdziekolwiek jesteś – masz kontrolę.
Złącza MMCX i USB
Zapewnia lepszy i stabilniejszy zasięg oraz daje możliwość informowania o pozycji w czasie rzeczywistym. 4-zakresowy moduł GSM to dla Ciebie gwarancja bezstresowego użytkowania Twojego GL200.
Zawartość zestawu
Lokalizator GPS mini
Ładowarka sieciowa
Skonfigurowana Karta SIM
Gwarancja
Polskojęzyczna instrukcji obsługi
Dostęp do platformy

ABY ZAMÓWIĆ DODATKOWE AKCESORIA
DEDYKOWANY UCHWYT
HERMETYCZNA OBUDOWA

Leave a Reply

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Należymy do Światowego Stowarzyszenia Detektywów - World Association of Detectives.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress