Sprawy partnerskie

Kategoria spraw partnerskich, pomimo tego, że jest bardzo szeroka to najczęściej ma jeden wspólny element dla poszczególnych historii – zdradę małżonka bądź partnera. Niezależnie bowiem czy mamy do czynienia z rozwodem, separacją, sprawą alimentacyjną czy też ustaleniem ojcostwa, z naszego doświadczenia wiemy, że to zdrada jest powodem, dla którego poszukują Państwo pomocy Detektywa.

Tworząc Agencję Detektywistyczną założyliśmy sobie za cel by wsparcie, które Państwu oferujemy w tych ciężkich chwilach, było kompletne. Od momentu pierwszego kontaktu, poprzez moment gdy pozew o rozwód zostanie złożony w Sądzie, aż do zakończenia sprawy rozwodowej służymy Państwu naszą radą i doświadczeniem. Każde zakończone przez Nas zlecenie podsumowywane jest raportem detektywistycznym – na który składają się raport tekstowy ze szczegółowym planem prowadzonych czynności, zdjęcia oraz nagrania video z przeprowadzonej obserwacji detektywistycznej. Raport przygotowywany jest w taki sposób, by od razu mógł być złożony jako dowód w pozwie rozwodowym, pozwie alimentacyjnym czy też innym postępowaniu sądowym. Dodatkowo na każdym etapie sprawy, mogą otrzymać Państwo konsultację ekspercką psychologa lub prawnika biegłego w prawie rodzinnym. Co istotne, jako legalnie działająca firma detektywistyczna, gwarantujemy że Detektyw prowadzący Państwa sprawę będzie mógł zostać powołany jako świadek w Sądzie a raport wykorzystany jako dowód, bowiem wszelkie prowadzone przez Nas czynności mieszczą się w granicach obowiązującego prawa

Jesteśmy dumni, że Nasi klienci podsumowując współpracę z Nami wyróżniają skuteczność oraz dyskrecję prowadzonych działań detektywistycznych. My natomiast podkreślamy jeszcze jedną cechę – elastyczność. Nasza Agencja Detektywistyczna prowadzi bowiem czynności wszędzie tam, gdzie wymaga tego od Nas dobro klienta.

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress