Informatyka Śledcza

Usługi z zakresu Informatyki Śledczej stosowane przez organy ścigania oraz biegłych sądowych w sprawach dotyczących przestępczości gospodarczej, znajdują coraz większe zastosowanie na rynku prywatnym. Mowa tu nie tylko o poważnych naruszeniach tajemnicy przedsiębiorstwa w postaci kradzieży danych przemysłowych, ale także przypadkowemu skasowaniu plików z komputerów firmowych. W takich przypadkach oferowane przez Naszą Agencję Detektywistyczną rozwiązania pomogą Państwu nie tylko w odzyskaniu utraconych danych, ale także ich zabezpieczeniu przed dalszą utratą. Nasi technicy w ramach zlecenia odzyskają dane z komputera, pamięci USB, dysku twardego jak i telefonu oraz mogą sporządzić kopie zapasowe określonych plików. Ustalimy czy utrata danych rzeczywiście spowodowana była przez omyłkowe skasowanie danych czy też za określonymi szkodami może stać nieuczciwy konkurent sabotujący Państwa działalność. W każdym wypadku, sporządzimy zespół zaleceń oraz możliwych rozwiązań w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress