Cennik

   Specyfika naszej branży oraz indywidualny charakter Państwa zleceń nie zawsze pozwala na przyjęcie sztywnego modelu wyceny usługi detektywistycznej. Gwarantujemy jednak przygotowanie bezpłatnego kosztorysu przyszłego zlecenia, niezwłocznie po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy. Takie podejście umożliwi Nam jak i Państwu przyjęcie najbardziej efektywnego i ekonomicznie uzasadnionego sposobu realizacji.

Wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom, poniżej prezentujemy przykładowy cennik usług detektywistycznych. Proszę pamiętać, że jest to cena orientacyjna i może zmieniać się w zależności od rodzaju sprawy, dlatego po zapoznaniu się z cennikiem zapraszamy do kontaktu.

Cennik * Wycena indywidualna zależna od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy
** W zależności od zlecenia
Wszystkie podane ceny usług detektywistycznych są cenami netto i należy do nich dodać 23% VAT.

   Zapraszamy do kontaktu z Nami, drogą mailową, telefoniczną lub poprzez formularz w zakładce KONTAKT celem poznania szczegółów oferty.

6666 007 13 lub 666 68 68 69
[email protected]

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Należymy do Światowego Stowarzyszenia Detektywów - World Association of Detectives.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress