Badania DNA

Kompleksowa usługa weryfikacji i badania DNA

Weryfikacja badania DNA to usługa, którą wprowadziliśmy do oferty by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. W toku naszej pracy coraz częściej pojawiają się sprawy, których głównym celem jest ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa. Pomimo, że są to sprawy o charakterze rodzinnym, których głównym podłożem jest zdrada małżeńska, to często jednak prawda ujawniana jest dopiero po wielu latach, co wymaga profesjonalnego podejścia Detektywa do prowadzonej sprawy. Dlatego, w ramach usługi weryfikacji materiału genetycznego DNA, w pierwszej kolejności pobieramy materiał genetyczny od wskazanych osób a następnie z tak zebranych próbek, wspólnie z laboratorium wykonujemy badania DNA by zaprzeczyć bądź potwierdzić ojcostwo dziecka. Klient na każdym etapie zlecenia jest informowany o postępach w pracy zespołu detektywistycznego oraz po ich zakończeniu otrzymuje dwuczęściowy raport. Na dokumentację składają się, podsumowanie przeprowadzonych przez Detektywów czynności oraz raport z badań laboratoryjnych DNA. Ważna dla Państwa powinna być również informacja, że przygotowany przez nasze biuro detektywistyczne raport końcowy może – i na co wskazuje praktyka, często jest – wykorzystywany w Sądzie.

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress