Audyt bezpieczeństwa

Audyt bezpieczeństwa to umiejętne zestawienie możliwości człowieka i zaawansowanej techniki.

Wszystkie liczące się badania, które mają na celu analizę przestępczości gospodarczej, szpiegostwa przemysłowego czy nieuczciwej konkurencji wskazują na postępujący wzrost działań mających na celu kradzież, wyłudzenie bądź innego rodzaju przestępcze działanie nakierowanych na zdobycie informacji. Z naszej perspektywy ważne jest to, że ta niekorzystna tendencja ma miejsce także w Polsce. Według badań przeprowadzonych przez renomowaną firmę konsultingową PwC* wynika, że w ciągu ostatnich dwóch lat ponad połowa polskich firm została poszkodowana przez przestępstwa gospodarcze.

Znając rodzaje i charakter tych nadużyć, proponujemy Państwu dedykowaną dla biznesu usługę Audytu Bezpieczeństwa. W ramach tej kompleksowej usługi, wyznaczony zespół na który składają się Detektywi, informatycy, technicy zabezpieczeń oraz prawnicy dokona pełnego sprawdzenia systemów zabezpieczeń w Państwa firmie. Począwszy od kontroli systemu informatycznego przez alarmy i system telewizji przemysłowej aż po politykę bezpieczeństwa i ochronę danych osobowych, weryfikujemy i wskazujemy luki w zabezpieczeniach. W razie stwierdzenia wycieku danych, przekazujemy informacje do zespołu Detektywów celem rozpoczęcia śledztwa gospodarczego w zakresie nieuczciwej konkurencji.

Po zakończeniu czynności przeprowadzonych w ramach Audytu bezpieczeństwa, sporządzamy dla Państwa raport pokontrolny, na który składa się ocena zastosowanego systemu zabezpieczeń, opracowana mapa zagrożeń oraz plan niezbędnych czynności wymaganych do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w firmie.

*http://www.pwc.com/gx/en/economic-crime-survey/downloads.jhtml

Grupa Hedron Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-185/2014.

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji.

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress